Шановні науковці та студенти НУК ім. адм. Макарова!

Усіх, хто не зміг підключитися 13 січня до вебінару, запрошуємо 20 січня о 16:15 на повторний вебінар про гранти (необхідна нова реєстрація – за посиланням https://bit.ly/3I0F4Cm ).

26 і 27 січня запрошуємо Вас на вебінари по роботі з бібліографією EndNote та базою Web of Science. Всі заходи – українською, безкоштовні, тривалість кожного – одна година, проходять у Webex (нагадуємо: дана програма не працює з операційними системами ХР і чутлива до версії браузера).

Слухачі, які були присутні на понад 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримають сертифікат учасника. Реєстрацію на всі вебінари вже відкрито: перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, а також не забудьте поділитися інформацією з колегами.

20 січня 2022, 16:15–17:15 (київський час) – ПОВТОР від 13 січня.
Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці Web of Science та InCites.
Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця із знаними лабораторіями світу буде на часі, а також дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні, і швидше отримувати результати.
На вебінарі ми з’ясуємо, як:
– знайти і проаналізувати здобутки інших установ;
– визначити лідерів та знайти їхні контакти;
– проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні;
– визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти;
– відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3I0F4Cm

13 січня під час вебінару було оголошено вікторину: серед учасників, які до 9:00 20 січня дадуть правильні відповіді на питання, за допомогою Random буде визначено власника сувенірів.
Запитання тут https://forms.gle/AaiBHxfvRGnFqP1X6.
Відеопідказка https://youtu.be/FC0pMPKWIOk

26 січня 2022,
16:15–17:15
Тема: Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією.
Тези: Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар, під час якого дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як із ним працювати:
– створення акаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн-бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну;
– створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі (створення звітів) та освітньому процесі.
– (пере)оформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Робота з рукописом додавання/видалення посилань, правки, версія для подання до видання;
– відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/3FzXRCS

27 січня 2022, 16:15–17:15
Тема: Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше.
Тези: Якщо Ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни, які відбулися у новому інтерфейсі – запрошуємо на онлайн-демонстрацію, де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо, що і як індексується на платформі, і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є лідерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких виданнях варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/3fq2nJB

Цього року продовжуємо серію «Clarivate – науковцям 2022, або Місце зустрічі змінити не можна» і кожного другого четверга кожного місяця о 16:15 будемо чекати Вас на вебінарі. Реєстрація на всі вебінари серії – відкрита https://discover.clarivate.com/ua_monthly_webinars, а теми буде оголошено за два тижні до вебінару, а також надіслано в автоматичних листах-нагадуваннях за добу і за годину до початку вебінару.
Записи вебінарів українською – на ютьюб-каналі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Сайт компанії: clarivate.com
Iнформація українською мовою: clarivate.ua
Розклад вебінарів російською мовою: https://clarivate.com/ru/webinars/
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.com/webofsciencegroup/training/
Корисні посилання:
http://webofscience.com/
My.endnote.com
https://publons.com/
https://kopernio.com/
Для замовлення спеціалізованого вебінару для Вашої установи звертайтеся: Iryna.tykhonkova@clarivate.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *