Шановні науковці та студенти НУК ім. адм. Макарова!

ГО “Вікімедіа Україна” запрошує долучитись до «Європейської весни» — щорічного конкурсу статей, присвяченого Центральній та Східній Європі; він є частиною міжнародного проєкту CEE Spring і цьогоріч триватиме до 30 квітня. Заохочуємо також поширити інформацію про цю можливість серед колег, відвідувачів та підписників.
Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно протягом квітня створити нові чи доповнити вже наявні статті в українській Вікіпедії про країни та спільноти Центральної і Східної Європи (крім України). Статті можуть бути присвячені культурі, політиці, науці, видатним представникам, історичним подіям та іншим значимим темам, що відповідають умовам конкурсу і правилам Вікіпедії. Із детальними умовами участі та переліком пропонованих до створення й покращення статей можна ознайомитися на сторінці конкурсу у Вікіпедії: spring.wikimedia.org.ua.

Для того, щоб дізнатись більше про те, як створювати та поліпшувати статті у Вікіпедії запрошуємо на онлайн навчання, обирайте зручну дату та реєструйтесь:
• 13 квітня о 18:00 – вебінар у партнерстві з Польським Інститутом у Києві.
Форма реєстрації: https://forms.gle/MDKTN2ngZEMftvs38
• 20 квітня о 18:00 – вебінар у партнерстві з Чеським центром у Києві.
Форма реєстрації: https://forms.gle/iC6ge5LDeSLrwkJS7

Беріть участь у конкурсі та вигравайте призи і сувеніри. Цього року партнерами конкурсу виступлять Польський Інститут у Києві та Чеський центр у Києві, тож можна буде отримати спеціальні призи за внесок про Польщу і Чехію.
• Польща: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=4161393
• Чехія: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=4161131

ГО “Вікімедіа Україна” – ua.wikimedia.org
Читайте про нас – blog.wikimedia.org.ua
Доєднуйтесь до спільноти – facebook.com/Wikimedia.Ukraina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *