Шановні науковці, запрошуємо взяти участь у вебінарах по можливостям ресурсів Clarivate Analytics!

Два вебінари на численні запити користувачів:
5 лютого, 10:15. Реєстрація: https://goo.gl/tCGdao
7 лютого, 16:15. Реєстрація: https://goo.gl/4tne2v
Тема: Як розпізнати хижацькі видання та не стати їхньою жертвою».
Тези: Буде розглянуто характеристики якісного видання та маркери хижацьких журналів. Показано приклади фейкових видань, та яким чином можна перевірити чи індексується видання на платформі Web of Science.

Перша серія з трьох вебінарів по можливостям ресурсів Clarivate Analytics українською.

18 лютого 2019, 16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.
Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українським передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.
Реєстрація: https://goo.gl/mC91Hp

19 лютого 2019, 16:15
Тема: В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання вWeb of Science.
Реєстрація: https://goo.gl/dwxt1C

20 лютого 2019, 16:15
Тема: Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції.
Тези: Складнощі у пошуці та аналізі здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями, що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.
Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv

З 18 до 28 лютого пройдуть три серії у двох повторах російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника. Більш детально: https://clarivate.ru/webinars

Щоб взяти участь у вебінарах, необхідно своєчасно зареєструватися за відповідними посиланнями. На вказану вами електронну скриньку надійде лист з посиланням за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.
NB! Початок вебінарів українською мовою вказано за київським часом, російською – на годину пізніше. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь. Доброю практикою є колективний перегляд вебінарів у бібліотеках або коворкінгах. Вебінари безкоштовні. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science, бажано планувати участь у всіх трьох заходах, оскільки інформація пов’язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Сертифікати учасників передбачено.
Доповідач вебінарів українською мовою – Тихонкова Ірина, к.б.н., фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *