Шановні науковці та студенти НУК ім. адм. Макарова!
Працівниками ДНТБ України підготовлена Інструкція про налаштування віддаленого доступу до ресурсів Elsevier (база Scopus). Детальніше на сайті ДНТБ України https://bit.ly/2YkzqaR.
Нагадуємо, що зважаючи на посилення карантинно-обмежувальних заходів в країні та в НУК ім. адм. Макарова, Наукова бібліотека пропонує налаштувати віддалений доступ до ресурсів БД Scopus www.scopus.com для всіх користувачів, які мають і користуються корпоративною поштою @nuos.edu.ua.
Інструкція за посиланням https://bit.ly/3dXCmPT (рос) або https://bit.ly/2SfZShS (укр).
Для отримання корпоративної електронної пошти запрошуємо звернутися до Ірини Марущак iryna.marushchak@nuos.edu.ua.
Налаштування віддаленого доступу до Web of Science.
Якщо у вас вже є аккаунт в Web of Science / InCites, який ви створили з внутрішньої мережі НУК ім. адм. Макарова, ви можете зайти в систему за наступним посиланням: http://roaming.webofscience.com.
У разі, якщо ви не використовували існуючий обліковий запис віддалено протягом півроку, термін дії паролю закінчився. Зв’яжіться з представниками Clarivate Analytics за допомогою цієї форми https://clarivate.ru/sales-enquiries, щоб відновити доступ.
Якщо у вас є можливість відвідувати університет, обов’язково створіть аккаунт для віддаленого доступу – як це зробити розповідається в цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=7bmJeG6tBFQ.
Консультації з питань користування базами даних та пошуковими системами, публікаційної активності, визначення наукометричних показників – Тетяна Корольова tetyana.korolova@nuos.edu.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *