Підтримка українських науковців, дослідників та студентів
Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних та освітніх платформ для підтримки вчених, дослідників та студентів по всій Україні у цей важкий час.
Нижче ви знайдете короткий огляд кожного продукту, інструкції з доступу та інформацію про підтримку.
Безкоштовний доступ
Ми пропонуємо безкоштовний доступ до ScienceDirect, Scopus та Researcher Discovery, SciVal та Funding Institutional.

ScienceDirect
Провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень. ScienceDirect поєднує авторитетні повнотекстові наукові, технічні та медичні публікації з інтелектуальними, інтуїтивно зрозумілими функціями, щоб користувачі могли отримувати інформацію у своїх галузях і могли працювати більш ефективно і результативно.
Компанія Elsevier хоче надати безкоштовний доступ до ScienceDirect, щоб допомогти вам покращувати, відкривати, читати, розуміти та ділитися науковими дослідженнями.
Ресурси:
Підручники для ScienceDirect
Навчання
Центр підтримки ScienceDirect


Почати
Запит на доступ

Scopus
Scopus — це найбільша реферативна база даних та цитат рецензованої літератури: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Надання всебічного огляду результатів світових досліджень у галузі науки, технологій, медицини, мистецтва, соціальних наук, та гуманітарних наук. Scopus містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до Scopus, щоб не пропустити важливі дослідження з усього світу.
Ресурси:
Увійдіть у Scopus
Підручники по Scopus
Як працює Scopus
Центр підтримки Scopus
Почати
Запит на доступ

Researcher Discover
Функція Researcher Discovery у Scopus дозволить:
• Простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб пошуку дослідників у будь-якій галузі. Відповідні профілі авторів порівнюються з вашим пошуком за ключовими словами, щоб сприяти співпраці між дисциплінами, установами та кордонами.
• Надійна багатовимірна інформація. Профілі авторів Scopus точні; оновлюється щодня та включає різні типи контенту та показники.
• Отримання чіткого уявлення про дослідників та їхні поточні зосередження, час на дослідження, документи та теми. Результати легко фільтрувати, уточнювати та сортувати.
Ресурси:
Як використовувати Researcher Discovery
Поширені запитання та підтримка дослідників Discovery

SciVal
SciVal — це аналітичне веб-рішення, яке дозволяє вам візуалізувати результати ваших досліджень, порівнювати їх з аналогами, розвивати стратегічне партнерство, виявляти та аналізувати нові тенденції, що виникають у дослідженнях і створювати унікальні звіти.
Компанія Elsevier хотіла б надати вам безкоштовний доступ до SciVal, щоб ви могли вимірювати якість та вплив дослідницьких проектів вашої установи, а також щоб ми могли миттєво обробляти величезні обсяги даних для створення потужних візуалізацій даних на вимогу, в секунди.
Ресурси
Увійдіть у SciVal
Коротке відео SciVal
Подивіться, що SciVal може зробити для вас
Центр підтримки SciVal
Почніть навчання
Запит на доступ

Funding Institutional
Funding Institutional інформує вашу стратегію дослідницької програми, допомагаючи вам своєчасно знаходити активні, точні можливості фінансування від понад 4300 державних і приватних фінансових організацій, а також пропонуючи розуміння досліджень, які вже були профінансовані у сфері ваших інтересів.
Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до Funding Institutional, щоб допомогти вам орієнтуватися в складному середовищі фінансування з високими ставками та досягти максимального успіху.
Ресурси:

Увійдіть у Funding Institutional
Відеоуроки
Фінансування досліджень: ключі до отримання додаткових доходів від досліджень
Центр фінансування інституційної підтримки
Почати
Запит на доступ

Безкоштовні платформи
Більше інформації на наших безкоштовних платформах Researcher Academy та Mendeley:

Researcher Academy
Researcher Academy — це платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до незліченних ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників на кожному кроці їх наукової подорожі.

Ресурси
Загальний огляд Академії дослідників
Як користуватися Академією дослідників
Відкрийте для себе дослідницьку академію Elsevier
Центр підтримки дослідницької академії
Почніть навчання
Почати
Mendeley
Mendeley – це безкоштовний довідковий менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень:
• Автоматичне створення бібліографій
• Легко співпрацюйте з іншими дослідниками онлайн
• Легко імпортуйте документи з іншого дослідницького програмного забезпечення
• Знайдіть релевантні документи на основі того, що ви читаєте
• Отримуйте доступ до своїх документів з будь-якого місця онлайн
Ресурси:
Увійдіть у Mendeley
Довідкові посібники
Центр підтримки Mendeley
Почніть навчання
Шукайте та додавайте статті до своєї бібліотеки
Відмова від APC
Elsevier відмовляється від APC для статей у відкритому доступі, які мають автора-кореспондента з Україною. Відмова здійснюється автоматично, і ми чітко повідомимо про це автору під час процесу публікації.

Також компанією «Elsevier» скасовано плату за опублікування статей (APCs) українськими авторами у журналах відкритого доступу (Gold Open Access Journals). У разі виникнення запитань щодо цього варто звертатися листом на електронну адресу: agreementactivation@elsevier.com).

Open access journals («Elsevier»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.