Дорогі користувачі та цінителі книги!
Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова сердечно вітає усіх, хто любить і цінує книгу й читання, друзів бібліотеки, дарувальників книг зі святом! Нехай завжди бібліотека залишається для Вас храмом знань, надійним помічником у навчанні та науковій діяльності, місцем для спілкування, творчості й особистого розвитку! З нагоди свята Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова долучається до ініціативи Української бібліотечної асоціації відзначити Всеукраїнський день бібліотек під гаслом «БІБЛІОТЕКА – твоя точка опори». Тож завітайте до бібліотеки та візьміть участь у фоточеленджі у Facebook “Бібліотека – твоя точка опори”! Зробіть фото та розмістіть його у Facebook з хештегом #моябібліотека 30 вересня 2021 року (упродовж дня, до 24.00). 1 жовтня о 10.00 в прямій трансляції на офіційній сторінці Української бібліотечної асоціації Facebook серед усіх учасників рендомно буде обрано 3 переможці. Призи переможцям: комплект сувенірної продукції та книжок від партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація. А також пропонуємо переглянути книжково-ілюстративні експозиції та виставки-інсталяції, які допоможуть кожному з Вас відкрити цікавий світ скарбниць наших фондів:
 • «На добру згадку читачам…»

  (ауд.645)
 • Рідкісні та цінні навчальні видання з суднобудування

  (ауд.650)
 • Бібліотека МКІ-НУК на сторінках газети «Кораблебудівник»

  (ауд.650)
 • Сучасна бібліотека: рухаємось вперед

  (Відділ обслуговування користувачів Навчально-наукового гуманітарного інституту та Факультету морського права; пр. Героїв України, 9)
 • Бібліотека – відкритий світ ідей

  (Відділ обслуговування користувачів у Навчально-науковому інституті автоматики та електротехніки; пр. Центральний, 3)
 • «На добру пам’ять від автора…»

  (Відділ обслуговування користувачів у Машинобудівному навчально-науковому інституті; вул. Кузнецька, 5)  • Долучайтеся до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!», залиште свої імена в історії Наукової бібліотеки!

   Будьте зі своєю Бібліотекою! Бібліотека – Ваша точка опори!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.