26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. У цей день сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

У грудні 2016 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Цей день є днем пам’яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. Їх подвиг назавжди записано до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

І сьогодні, напередодні 37 річниці, ми схиляємо голову не тільки перед минулим, але й перед героїзмом працівників атомних електростанції та військових ЗСУ, які в теперішній важкий воєнний час стежать за безпекою АЕС, та бажаємо їм міцного здоров’я, Божого благословення та ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.