Довгий час – з 1994 до 2021 року –  в Україні відзначали День молоді в останню неділю червня. Після російської агресії 2014 року та з бажанням інтегруватися у європейську родину в Україні гостро постало питання перенесення дати свята.

У 2021 році за ініціативою молодіжних рухів і організацій України, для підтримки інтеграції української молоді до європейської спільноти, святкування Дня молоді, відповідно до Указу  президента В. Зеленського, було  перенесено на 12 серпня. Саме в цей день за календарем ООН відзначається Міжнародний день молоді.

Молодість – це особливий життєвий стан, це час пошуків, неймовірних сподівань! Це слово асоціюється з енергією та найяскравішими моментами в житті. Від молоді залежить не тільки сьогодення, але й майбутнє. Саме їх прагнення до змін рухають Україну вперед.

Більше матеріалів про історію молодіжного свята, цікаві факти з життя молоді, їх уподобання та тренди, можна знайти за посиланнями:

Молодість – це не тільки вік, це, ймовірно, ще й стан душі. Тож нехай в кожного, хто завітав на нашу сторінку, в серці ніколи не гасне вогонь молодості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.