![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/гл-картинка.jpg)
Сьогодні до нас завітав давній друг книгозбірні, регіональний представник ДАК «Укрвидавполіграфія» Андрій Кротов.. І, як завжди, він прийшов не з порожніми руками. Понад п’ятдесят сучасних англомовних та українських видань з різної тематики він передав нашій бібліотеці. Це підручники та навчальні посібники, сучасна українська художня література. Такий дарунок бібліотека отримує вже вдруге за останній час завдяки благодійній акції «Українським дітям – українську книгу!», в рамках якої стартував другий етап під гаслом “Українській молоді – європейську книгу!”, акція започаткована під час війни Держкомітетом телебачення і радіомовлення України спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України.
Ми щиро вдячні! Дуже приємно отримувати дарунки і ще приємніше ділитися ними з вами, наші користувачі! Тож ласкаво запрошуємо вас до книгозбірні! Читайте, навчайтесь, отримуйте задоволення від прочитаного!
#НБНУК #подаруйбібліотецікнигу #читайукраїнське #працюєморазом
![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-14_11-06-02-410-300x198.jpg)
![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-14_11-07-37-885-300x225.jpg)
![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-14_11-10-01-861-225x300.jpg)
![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-14_11-06-05-736-300x221.jpg)
![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-14_11-05-55-016-300x225.jpg)