Увага! Тестовий доступ до журналів видавництва

Springer ПРОДОВЖЕНО до 17 червня 2015 р.

Доступ здійснюється за контролем IP адрес в усіх корпусах університету за посиланням: SpringerLink Платформа SpringerLink від Springer Science+Business Media надає повнотекстовий доступ до більше ніж 2200 рецензованих наукових журналів із STM (Science, Technology, Medicine), бізнесу та менеджменту, соціальних наук, наук про життя, а також більше 170 тисяч назв з можливістю пошуку у повних текстах, завантаженням книг та їх розділів у форматах PDF та HTML.

Нагадуємо, що до 31 травня 2015 р. триває тріал-доступ до електронних ресурсів компанії EBSCO (БД Academic Search Complete, Applied Science & Technology Source, Legal Source, Political Science Complete, Humanities Source, Education Source). Адреса доступу: EBSCO host

А також до 15 червня 2015 р. триває тріал-доступ до електронних ресурсів компанії Wiley Online Library. Адреса доступу: http://onlinelibrary.wiley.com/browse/publications Wiley – одна з найбільших світових видавничих копаній, що публікує 1500 рецензованих журналів (третій по кількості показник після Elsevier та Springer). 70% видань Wiley мають імпакт-фактор, серед них – багато топових у різних категоріях. У 2012 році видання Wiley зайняли друге у світі місце за кількістю цитувань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.