Колектив Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова з сумом повідомляє, що 1 травня 2021 р. на 83 році життя пішла у засвіти колишній співробітник бібліотеки Діна Олександрівна Місаренко.

У Науковій бібліотеці вона працювала понад 40 років – бібліотекарем, бібліографом, старшим бібліографом, завідуючою бібліографічним відділом, заступником завідуючої бібліотекою та завідуючою філії в Інституті автоматики та електротехніки НУК ім. адм. Макарова.

Безсумнівно, Діна Олександрівна залишилася в нашій пам’яті як особистість, професіонал, творча людина та ентузіаст своєї справи, яка вписала яскраву сторінку в літопис Наукової бібліотеки. Вона віддала багато сил і енергії організації бібліотечної роботи. Діна Олександрівна не тільки сумлінно виконувала свій професійний обов’язок, а й зуміла виховати у наступних поколінь бібліотекарів почуття відповідальності за доручену справу та поваги до своїх читачів. Молодим колегам вона прищепила повагу до професії бібліотекаря, задавала тон в роботі, була для них мудрим наставником.

Важко говорити про людину в минулому часі… Світлий, добрий спомин про Діну Олександрівну Місаренко завжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег та читачів.

Зі щирою скорботою та світлою пам’яттю,
колектив Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *