Шановні науковці та студенти НУК ім. адм. Макарова!

Пропонуємо Вам долучитися до безкоштовних травневих вебінарів від Clarivate Analytics.

12 травня о 16.15:
Web of Science – база, що дає відповіді.

Як працювати зWeb of Science поза межами установи? Скільки робіт за моєю темою є у Web of Science Core Collection? Якими мовами вони написані? В яких установах, країнах вони виконувалися? Як знайти контакти потенційних партнерів? Які фонди підтримували аналогічні дослідження? Як зберегти інформацію для подальшого використання? Де знайти повний текст статей? Що нам готує відкритий доступ? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація https://bit.ly/2VUzZGE

13 травня о 16.15:
Коли і чому втрачають автори та установи. Як запобігти цим втратам?

За якими критеріями оцінюють наукову діяльність автора та установи? Які основні наукометричні показники існують? До чого призводить їх коректне і некоректне використання? Які здобутки автора та установи є у Web of Science та InCites? Як їх проаналізувати? Що дасть такий аналіз? Помилки в презентації досягнень автора і установи. Чим допоможуть авторські профілі Publons / ResearcherID, ORCID, Google Scholar (Google Академія), Research Gate та профіль установи? Як їх створити та підтримувати в актуальному стані? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація https://bit.ly/2VVc0qI

14 травня о 16.15:
Публікації в міжнародних виданнях.

Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років? Як отримати перелік таких видань? Як перевірити, безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде на рецензування / публікацію? За яким форматом оформити статтю? Що можна і що не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити, чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація https://bit.ly/3c9H8s4

Додаткову інформацію про вебінари можна переглянути на сторінці «Clarivate Analytics українською» у ФБ https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin

Записи вебінарів представлено на ютуб-каналі «Clarivate Analytics українською» https://bit.ly/3c1W7Ep

Ютуб-канал Web of Science російською https://bit.ly/3fa5wvI

Вебінари російською https://clarivate.ru/webinars

Вебінари мовами Євросоюзу http://clarivate.libguides.com/home

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *