![](http://lib.nuos.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/aw.png)
Шановні студенти, викладачі, науковці та співробітники університету!
Вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року! День знань – це особливе свято – символ чистоти, доброти, пізнання чогось невідомого і цікавого. Бажаємо всім впевненості у власних силах, прагнення до удосконалення, міцного здоров’я, душевного спокою, миру та перемоги! Добувайте нові знання з наснагою та задоволенням, а вашим помічником у цьому стане Наукова бібліотека університету про інформаційні ресурси та діяльність якої можна завжди дізнатись за допомогою її сайту інформації на Facebook, YouTube .
Мирного неба вам, успіхів у навчанні та праці!