Шановні студенти, викладачі, співробітники НУК ім. адм. Макарова! У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних обмежень Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова надає послуги у дистанційному режимі. Ви можете скористатися електронними інформаційними ресурсами бібліотеки:

  • сайт бібліотеки – http://lib.nuos.edu.ua/
  • електронний каталог – http://ufd.nuos.edu.ua/DocSearchForm
    • можна отримати доступ до повнотекстових документів, внесених в електронний каталог, скориставшись шифром і пін-кодом користувача (щоб отримати шифр та пін-код, необхідно надіслати листа із запитом на електронну адресу: tetyana.korolova@nuos.edu.ua);
    • або через мобільний додаток LibClient (для користувачів, які мають мобільні пристрої з ПЗ “Android”): відкривши його, Ви одразу перейдете на сторінку ЕК (інструкція по установці і використанню мобільного додатка LibClient розміщена на сайті бібліотеки у розділі «Електронні ресурси»).
  • інституційний репозитарій eIR NUOS http://eir.nuos.edu.ua/
Ви можете налаштувати: • віддалений доступ до наукових ресурсів та електронних баз даних http://lib.nuos.edu.ua/віддалений-доступ-до-електронних-рес/ • відкритий доступ до наукових та освітніх ресурсів http://lib.nuos.edu.ua/ресурси-відкритого-доступу-2/ Для організації освітнього процесу під час карантину пропонуємо базу повнотекстових електронних документів Наукової бібліотеки, яка налічує майже 1900 навчальних посібників і методичних вказівок, а також близько 9000 книг. Отримати ці документи можна надіславши листа із запитом на електронну адресу: tetyana.korolova@nuos.edu.ua. Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова збирає інформацію про різноманітні відкриті бази даних та освітні матеріали, безкоштовні для користувачів протягом карантину. Детальніше – у розділі «Корисні ресурси під час карантину» https://bit.ly/2USlsJB. Також бібліотекою надаються послуги та сервіси: Консультації з питань перевірки робіт на наявність текстових збігів/ідентичності/схожості із використанням програмно-технічних засобів – Марина Жигалкіна maryna.kostyrko@nuos.edu.ua; • Визначення індексу УДК – Тетяна Панченко (tetiana.panchenko@nuos.edu.ua); • Консультації з питань користування базами даних та пошуковими системами, публікаційної активності, визначення наукометричних показників – Тетяна Корольова (tetyana.korolova@nuos.edu.ua); • Консультації з питань користування інституційним репозитарієм eIR NUOS, завантаження матеріалів в eIR NUOS, складання списків літератури для акредитації за запитами факультетів та кафедр – Катерина Білоножко (kateryna.bilonozhko@nuos.edu.ua) та Катерина Диндеренко (kateryna.dynderenko@nuos.edu.ua); • Консультації та довідки із загальних питань – Світлана Ларенкова (svitlana.larenkova@nuos.edu.ua) Контакти: директор Наукової бібліотеки – Тамара Костирко tamara.kostyrko@nuos.edu.ua. Слідкуйте за новинами на офіційному сайті бібліотеки http://lib.nuos.edu.ua/ та сторінці бібліотеки у фейсбуці (https://www.facebook.com/libnuk). Дотримуйтесь протиепідемічних вимог та будьте здорові!
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.