Державна науково-технічна бібліотека України запрошує на безкоштовний курс тренінгів для науковців “Сучасні підходи для ефективної підготовки наукових публікацій”.
Курс складається з 5 занять, під час яких слухачі зможуть отримати практичний досвід роботи з хмарними середовищами створення документів, бібліографічним менеджером Mendeley тощо.
Розклад:
6 грудня – Основи використання бібліографічних менеджерів. Основні види, встановлення Mendeley, збереження публікацій шляхом перетягування .pdf та ручного вводу.
13 грудня – Практика використання бібліографічних менеджерів. Посилання у документах, плагін для онлайн версії, формуватування бібліографії у різних стилях.
20 грудня – Практика використання бібліографічних менеджерів, частина 2. Формування власних списків літератури, автоматичне форматування літератури відповідно заданих стилів Перетворення даних у табличну форму, перетворення даних у візуалізацію із оновленням онлайн.
27 грудня – Підбір журналу, що індексується SCOPUS або WoS, для публікації статті. Пошук українських видань, що індексовані базами даних Пошук за допомогою власних інструментів баз даних. Особливості вибору та перевірки журналу.
Тренінги відбуватимуться щосереди о 16:00 у конференц-холі ДНТБ України (м. Київ, вул. Антоновича, 180, 15 поверх) або онлайн за посиланням .
Кожне заняття триватиме впродовж години: 45 хвилин – основна частина та 15 хвилин – блок запитань-відповідей.
Докладніша інформація про тренінги та програма навчання доступні тут.
Долучайтеся, буде цікаво та корисно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.