Researcher Discovery – це точний, засновний на даних бази Scopus підхід до пошуку дослідників за допомогою ключових слів.

Сьогодні співпраця та взаємодія дослідників є ключовим компонентом втілення інновацій і вирішення ключових наукових та суспільних проблем.

Researcher Discovery – пілотна версія, вона охоплює 17 мільйонів авторів з усього світу, дані яких є в базі Scopus.

Для роботи з  Researcher Discovery треба натиснути

відповідний пункт меню та в пошуковому вікні ввести ключові слова у лапках, за зразком.

Ви отримаєте перелік всіх авторів, які дотичні до розробки цієї теми.

За допомогою показників  та фільтрів на сторінці результатів ви зможете обмежити результати пошуку за датою (враховуючи, що результати засновані на відповідних документах з 2017 року), за країною та установою афіліації дослідника.

Розробники Researcher Discovery продовжують удосконалення цього інструменту, тому розраховують на підтримку наукового суспільства та залишаються відкритими до ваших відгуків, за допомогою яких вони планують визначити найкращий шлях для розвитку, додати більше функціональних можливостей, випустити їх для більшої кількості користувачів або взагалі, змінити напрямок 🙂

Для більш детальної інформації розробники пропонують відвідати центр підтримки та розділ блогів або слідкувати за нашими новими повідомленнями про цей проєкт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.