2020
Запрошуємо до перегляду.
Відділ обслуговування користувачів Наукової бібліотеки у Машинобудівному навчально-науковому інституті презентує віртуальну виставку «Сучасний стан та перспективи розвитку суднової енергетики (за виданнями вчених кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК ім. адм. Макарова), присвячену 80-річчю кафедри та 100-річчю НУК ім. адм. Макарова. Запрошуємо до перегляду!.
Запрошуємо до перегляду: https://tetyanakorolova.wixsite.com/aleksandrov
«Національний університет кораблебудування. Історія. Люди. Факти»
Співробітниками Електронного читального залу додано інформацію про нові книги і бібліографічні покажчики, що надійшли до фондів НБ НУК ім адм. Макарова протягом 2019-2020 рр., до віртуальної виставки «Національний університет кораблебудування. Історія. Люди. Факти», яку підготовлено до 100-річного ювілею МКІ-УДМТУ-НУК і представлено на сайті бібліотеки.
Запрошуємо до перегляду.
Бажаєте отримати нові враження та приємно провести час – тоді ця новина саме для Вас! Відділ обслуговування користувачів Навчально-наукового гуманітарного інституту та Факультету морського права представляє віртуальну виставку «Сучасна українська проза».Знайомтесь з інформацією та поспішайте отримати книгу!
2019
Запрошуємо до перегляду.
Віртуальна виставка “ Композиційні матеріали” підготовлена співробітниками відділу обслуговування користувачів НБ НУК ім. адм. Макарова в ННІАЕ. Запрошуємо до перегляду.
Запрошуємо до перегляду: https://tetyanakorolova.wixsite.com/makarov-s-o .
Запрошуємо до перегляду.
2018
Запрошуємо до перегляду. https://svetlanaborschevsk1.wixsite.com/nus-makarov
НБ НУК імені адмірала Макарова презентує виставку “ Нарисна геометрія та інженерна графіка”. Запрошуємо до перегляду.
«Життя як константа успіху»
Запрошуємо до перегляду.
2017
На «Ікарі» – навколо світу
2016
У рамках відзначення Року ювілеїв літераторів-краян на Миколаївщині, співробітники відділу бібліотечного маркетингу, інноваційної та методичної роботи НБ НУК підготували віртуальну виставку-персоналію «По праву великого таланту», присвячену творчості поетеси. Щиро вітаємо Катерину Олександрівну зі славетним ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, музи і творчого натхнення для написання її неповторної поезії! Запрошуємо до перегляду.

https://photopeach.com/album/18u6acp?ref=est#spiral
Історія світової культури
Історія української культури
Культурологія
2015
Дивитися виставку
2014
Віртуальна виставка «Зварювання в суднобудуванн» підготовлена абонементом Кораблебудівного інституту, Інституту комп’ютерних та інженерно-технологічних наук, Факультету економіки моря
2013
2012
2011
Віртуальна виставка «Герой свого часу» підготовлена до 100-річчя від дня народження А. Б. Ганькевича (15.01.1912 р. – 11.09.86 р.) – державного діяча, директора суднобудівного заводу імені 61 комунара та Чорноморського суднобудівного заводу, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Державної премії СРСР.
«Вся жизнь в работе» (розділ з книги Бугаенко, Б. А. Николаевский кораблестроительный. Судьбы выдающихся выпускников и ученых НКИ-УГМТУ / Б. А. Бугаенко, А. Ф. Галь. – Николаев : УГМТУ, 2002. – 204 с.)
Віртуальна виставка «Історія в особах та подіях» підготовлена відділом обслуговування Наукової бібліотеки в Інституті автоматики та електротехніки НУК.
“Грошима треба управляти, а не служити їм”
Луцій Анней Сенека
Віртуальна виставка “Грошова система України” підготовлена до II Міжнародного фестивалю грошей, який 08.09.2011 р. провів Інженерно-економічний факультет НУК ім. адмірала Макарова в рамках святкування 222-річчя міста Миколаєва.
До виставки був складений список літератури, наявної у фонді Наукової бібліотеки НУК.
Повний пошук видань з фондів Наукової бібліотеки НУК пропонуємо здійснити в електронному каталозі за ключовими словами: “гроші”, “грошова система”, “грошова одиниця”, “грошовий обіг”, “фінанси”, а також у традиційних читацьких каталогах бібліотеки. Ви можете також скористатися базою даних “Економіка. Фінанси” для пошуку інформації даної тематики.
Розкриваються теоретичні засади з питань грошей, їх функцій, грошової системи, фінансової політики, кредиту та їх ролі в розбудові ринкової економіки в Україні.
Відповідно до програми дисципліни розглядаються проблеми організації та методики обліку основних господарських операцій з виконання кошторису доходів і видатків бюджетних установ, наводиться характеристика нового плану рахунків, форм облікових регістрів і балансу, порядок закриття рахунків і визначення результатів виконання кошторису. Розраховано на студентів спеціальності “Облік і аудит”, може бути корисним бухгалтерам бюджетних установ і організацій.
Главная цель пособия – предоставление информации, которую можно использовать при самостоятельном освоении материала. Изложение материала в виде вопросов и ответов, включаемых в билеты, позволяет подготовиться к экзамену или зачету в предельно короткий срок.
У посібнику подається система загальнотеоретичних і прикладних знань з грошових і валютно-фінансових відносин, механізму їх функціонування, впливу на розвиток макроекономічних процесів, змісту і суті грошової, кредитної та валютної політики. Для студентів економічних факультетів, університетів та інститутів з усього спектру економічних спеціальностей, у т.ч. фінансів, грошового обігу і кредиту, банківської справи.
У навчальному посібнику висвітлюється суть, функції та роль грошей, закономірності їх обігу та механізм використання в ринкових умовах господарювання. Розкриваються суть і функції кредиту, структура банківської системи, основи міжнародних кредитно-розрахункових відносин.
Підручник повністю відповідає типовій програмі навчальної дисципліни “Гроші та кредит”. Висвітлюються основи функціонування грошей та кредиту в умовах ринкової економіки. Значна увага приділяється аналізу практики грошового обігу та операцій установ кредитної системи. Для студентів, слухачів центрів магістерської підготовки та перепідготовки кадрів, викладачів, наукових і практичних працівників.
У підручнику висвітлені теоретичні аспекти функціонування в ринковій економіці таких економічних категорій, як гроші, кредит, грошовий та валютний ринки, визначені на цій основі методологічні засади формування, розвитку та діяльності банків, банківської, грошової та валютної систем. Для студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти III та IV рівнів акредитації, аспірантів, викладачів, наукових і практичних працівників.
У роботі вперше у вітчизняній науковій літературі аналізуються основні засади формування та розвитку грошово-кредитної політики України як незалежної держави. Розкриваються особливості використання в Україні кейнсіанських і монетаристських методів грошово-кредитного регулювання. Розраховано на працівників банківських та кредитно-фінансових установ, науковців, економістів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей, усіх, кого цікавлять проблеми грошово-кредитної політики України.
У навчальному посібнику розглянуто базові концепції, поняття, категорії та принципи побудови системи національних рахунків (СНР) – міжнародного стандарту в галузі сучасної економічної статистики. Для ґрунтовнішого засвоєння теоретичного матеріалу додаються вправи, задачі та завдання для тестування, а також глосарій.
Для студентів, які навчаються за спеціальностями: статистика, макроекономіка, міжнародні економічні відносини, менеджмент, маркетинг, облік, фінанси.
Петровська І. О. Фінанси (з елементами статистики фінансів) : навч. посібник / І. О. Петровська, Д. В. Клиновий. – 2-е вид., переробл. і допов. – К. : ЦУЛ, 2002. – 300 с.
Навчальний посібник охоплює ключові аспекти становлення та розвитку фінансово-кредитної системи та її особливостей в українській практиці функціонування. Видання орієнтовано для підготовки навчального матеріалу викладачами, а також на самостійну роботу студентів.
Маршалл, Джон Ф. Финансовая инженерия: полное руководство по финансовым нововведениям : пер. с англ. / Джон Ф. Маршалл, Випул К. Бансал. – М. : Инфра-М, 1998. – 784 с.
В настоящей книге последовательно изложена новая финансовая инженерия. Книга адресована тем читателям, которые захотят изучить достаточно продвинутый курс по финансовой инженерии.