Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Культурна спадщина та видатні постаті», поділитися гордістю вашого краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей вашого рідного міста чи села, а разом із цим покращити Вікіпедію – найбільшу електронну енциклопедію.

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» проводять конкурс статей у Вікіпедії для бібліотекарів та бібліотекарок. У межах підготовки до конкурсу буде проведено два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

Переможці отримають цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці – пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь. Нагороди отримають автори найкращих статей, а також автори найбільшого якісного внеску.

У понеділок 27 вересня та четвер 7 жовтня запрошуємо на вебінари для бібліотекарів і всіх охочих: ви дізнаєтеся більше про акцію і як у ній взяти участь. Для участі у вебінарах і для того, щоб отримувати новини конкурсу, реєструйтесь за посиланням.
• Детальні умови та покрокова інструкція участі – на сторінці акції у Вікіпедії.
• Детальніший анонс – https://blog.wikimedia.org.ua/…/16/biblio-wikipedia-2021/
• Адреса організаторів для запитань і пропозицій — glam@wikimedia.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *