Передплачені бази даних

Доступ до БД Scopus від видавничої корпорації Elsevier

Згідно результатів конкурсу МОН України, чотири виші м. Миколаєва включено до списку вищих навчальних закладів, яким надається доступ до наукометричних систем (наказ МОН № 1286 від 19.09.2017):

Scopus:

НУК імені адмірала Макарова

МНУ ім. В. О. Сухомлинського

Web of Science:

ЧНУ ім. Петра Могили

МНАУ

Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань: природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

Серед переваг цієї бази даних варто відзначити: зручний і простий інтерфейс, можливість побачити результати за всіма можливими джерелами пошуку, зокрема деталізовану картину за назвами журналів, авторами і співавторами, організаціями, роками, типами публікацій тощо.

Доступ до БД Scopus здійснюється за IP-адресами у всіх корпусах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. З питань консультацій та проведення тренінгів по ресурсу звертайтеся до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).

Адреса доступу до БД Scopus: https://www.scopus.com

Корисно ознайомитись із наступними матеріалами:

Доступ до БД Scopus – це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну наукову інформацію із своєї тематики, дані про цитування та ін.

Web of Science – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій від компанії Clarivate Analytics, що пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Таким чином, користувач має можливість негайно отримати уявлення щодо актуальності тієї чи іншої роботи та її впливу на наукову спільноту.

Звертаємо увагу науковців, що відповідно до вимог МОН, установа, що отримала доступ, зобов'язана надавати його у комп'ютерних залах своїх бібліотек усім бажаючим, незалежно від того, які установи та заклади вони представляють!

Доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва "Центр навчальної літератури"

Шановні користувачі, нагадуємо, що Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова придбано доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва "Центр навчальної літератури" на 2016 рік.

Це майже 900 книг за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки.

Протягом передплаченого періоду (до кінця 2016 р.) усі користувачі мають можливість користуватись новими книгами, які надруковані у 2014–2016 рр. та додані в пакет.

Запрошуємо ознайомитися з новими підручниками видавництва "Центр навчальної літератури"!

Адреса сайту http://www.culonline.com.ua/

Доступ контролюється за зовнішніми IP-адресами.

Логін та пароль можна отримати в Електронному читальному залі НБ НУК (ауд. 547).