Передплачені бази даних

Доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва "Центр навчальної літератури"

Шановні користувачі, нагадуємо, що Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова придбано доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва "Центр навчальної літератури" на 2016 рік.

Це майже 900 книг за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки.

Протягом передплаченого періоду (до кінця 2016 р.) усі користувачі мають можливість користуватись новими книгами, які надруковані у 2014–2016 рр. та додані в пакет.

Запрошуємо ознайомитися з новими підручниками видавництва "Центр навчальної літератури"!

Адреса сайту http://www.culonline.com.ua/

Доступ контролюється за зовнішніми IP-адресами.

Логін та пароль можна отримати в Електронному читальному залі НБ НУК (ауд. 547).

EBSCOhost Research Databases

Для користувачів Наукової бібліотеки НУК відкритий безкоштовний доступ до ресурсів інформаційної агенції EBSCO PUBLISHING.

Адреса доступу до БД EBSCO: http://search.ebscohost.com

Доступ здійснюється через IP-ідентифікацію комп'ютерів в усіх корпусах університету.

Платформа EBSCOhost надає можливість пошуку матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками. Доступ до ресурсів EBSCO став можливим завдяки участі Наукової бібліотеки НУК в Асоціації бібліотек України "Інформатіо-Консорціум" в рамках проекту "EIFL (Electronic Information For Libraries) – електронна інформація для бібліотек України". У БД EBSCO представлені повнотекстові версії останніх випусків таких видань, як "Harvard Business Review", "Forbes", "The Economist", "Business Week", "Journal of Marketing" та інших, що згруповані у 14 універсальних та тематичних баз даних:

Academic Search Premier
Найбільша у світі академічна багатопрофільна база даних. Містить анотований покажчик до більш ніж 8400 журналів, з яких понад 4 600 – повнотекстові. Більше сотні журналів, починаючи з видань 1975 року, представлені у форматі PDF. База охоплює такі області, як біологія, хімія, інженерія, фізика, психологія, релігійні та теологічні науки і т. д.

Newspaper Source
БД газет містить матеріали з більш ніж ста щоденних англомовних газет багатьох країн світу. Крім того, є повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

MasterFILE Premier
БД орієнтована на публічні бібліотеки, складається з журналів на загальні теми, включаючи теми бізнесу, політики, здоров'я, мистецтва і культури. MasterFILE Premier включає також 314 повнотекстових довідників, майже 100 тис. біографій, 76 тис. першоджерел, 116 тис. фотографій, карт и прапорів.

MEDLINE
БД містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого. Для пошуку описів у більш ніж 4800 поточних біомедичних журналах застосовуються MeSH-індексування (Medical Subject Headings - Заголовки медичних тем) за допомогою деревоподібної ієрархії.

Library, Information Science & Technology Abstracts
БД містить більше 600 періодичних видань, а також книги, науково-дослідні звіти і вчені записки. Серед тем: бібліотечна справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, онлайн пошук інформації, управління інформацією та багато іншого. Найбільш ранні матеріали датуються серединою 1960-х років.

GreenFILE
БД GreenFILE пропонує детальну інформацію, яка розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт включає інформацію про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів та багато іншого. БД надає предметний покажчик і реферати для приблизно 390000 записів, а також повних текстів у відкритому доступі для більш ніж 4700 записів.

ERIC
БД ERIC надає доступ до журналів галузі "Освіта". Цитування та анотації з понад 980 журналів у галузі освіти. База даних також має понад 2200 дайджестів із довідковою та додатковою інформацією.

Health Source: Nursing/Academic Edition
БД містить майже 550 повнотекстових наукових журналів, що фокусують увагу на багатьох медичних дисциплінах, також включає реферати та покажчик для більш ніж 850 журналів.

Regional Business News
БД містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань з бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

Health Source - Consumer Edition
БД є найбагатшою колекцією інформації про здоров'я споживачів, доступною бібліотекам з всього світу, і містить відомості з багатьох тем охорони здоров'я, включаючи медичні науки, науки про їжу і харчування, догляд за дитиною, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. Health Source: Consumer Edition надає можливість пошуку повних текстів майже 150 журналів.

AHFS Consumer Medication Information
БД є визнаним стандартом інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступна англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров'я (AHFS) ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби, викладені зрозумілою для споживачів мовою. Ресурс увійшов до десятки лауреатів національного конкурсу серед видань з освіти споживачів, проведеного Міністерством охорони здоров'я і соціальних служб США. Зміст оновлюється щомісяця.

European Views of the Americas: 1493 to 1750
Нова бібліографічна база даних, що містить об'ємний покажчик, призначена для бібліотек, вчених та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов'язаними з Америкою. База даних European Americana, що представляє хронологічний опис робіт, виданих у Європі в 1493-1750 роках і присвячених Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу. База даних містить понад 32 000 записів і пропонує доступ до великої кількості інформації про Америку, виданої в Європі до 1750 року. Бібліотека зібрана EBSCO Publishing спільно з бібліотекою Джона Картера Brown Library.

Regional Business News
БД містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

Teacher Reference Center
БД Teacher Reference Center містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.