Безкоштовні ресурси на Project MUSE під час COVID-19
У відповідь на виклики, спричинені глобальною кризою охорони здоров’я через COVID-19, Project MUSE підтримує своїх видавців-учасників у наданні тимчасового доступу до наукового контенту на своїй платформі. Більшість університетів світу перейшли на дистанційне навчання, тому легкий доступ до перевірених наукових досліджень у галузі гуманітарних та соціальних наук стає досить доречним. Список видавців, які вирішили тимчасово зробити свій контент вільно доступним у Project MUSE оновлюється щодня і доступний за посиланням https://bit.ly/2UmUqv1.
Project Muse https://muse.jhu.edu/– онлайн база даних рецензованих академічних журналів та електронних книг. Project Muse дає доступ до контенту з суспільних і гуманітарних наук більш ніж 250 університетських видавництв і наукових товариств.
Мета проекту – поширення високоякісних наукових матеріалів за прийнятною моделлю, що задовольняє і вчених, і видавців, і бібліотеки. Контент MUSE доступний за передплатою для наукових, державних, спеціалізованих та шкільних бібліотек. Послугами Project Muse користуються понад 2700 бібліотек по всьому світу.

Duke University Press частково відкриває свої ресурси.
У відповідь на сучасні виклики, з якими стикаються університети в наслідок поширення COVID-19, Duke University Press пропонує бібліотекам додаткову підтримку.
Всі діючи пропозиції за посиланням https://www.dukeupress.edu/Information-For/Customers/Response-to-COVID-19
На підтримку та солідарність з усіма, хто знаходиться зараз на карантині Duke University Press надає вільний доступ до книг та статей в журналах про інфекційні хвороби. Книги у безкоштовному доступі до 1 червня 2020 року, а статті в журналах – до 1 жовтня.
Доступ за посиланням https://bit.ly/3duZF3v.

Шановні студенти, викладачі, співробітники НУК ім. адм. Макарова!
Міжнародний журнал «Archives of Mechanics» (раніше «Archiwum Mechaniki Stosowanej», Польща), заснований у 1949 р., який є платформою для оригінальних досліджень механіки твердих тіл, рідин та дискретних систем, включаючи розробку математичних методів вирішення механічних задач, відкрив безкоштовний онлайн-доступ до всього контенту до 30 червня 2020 року.
Журнал доступний за посиланням https://am.ippt.pan.pl/am/index


Доступ до книг видавництва Cambridge University Press
Видавництво Cambridge University Press відкрило безкоштовний доступ до своїх книг та підручників під час спалаху коронавірусу.

Протягом карантину більш ніж 700 примірників книг доступні на платформі Cambridge Core. Для початку роботи потрібно обрати галузь знань та перейти на сторінку з виданнями, кожне з яких відкривається у HTML форматі.

Доступ триватиме до 31 травня 2020 р. за посиланням: https://bit.ly/2w9clw9
Англомовні фільми за рівнями від початкового (А1) до прогресивного (С1)
https://bit.ly/3a0duVr
Один зі стовпів знання англійської мови – сприйняття її на слух – найкраще тренувати під час перегляду англомовних фільмів.

Відкритий доступ до курсів американської платформи онлайн-освіти Coursera https://bit.ly/2TYuyFu
Американська платформа онлайн-освіти Coursera оголосила про відкриття доступу до понад 3800 своїх курсів через спалах в світі коронавирусу SARS-CoV-2.

В повідомленні на сайті компанії зазначено, що вона прийняла таке рішення через те, що багато університетів скасовують навчання в аудиторіях і переходять на дистанційну форму роботи.
«Університети можуть зареєструватися і надавати своїм студентам доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій від кращих партнерів Coursera з університетських і ділових кіл», – наголошується в повідомленні.


Книжковий інтернет-магазин «Наш Формат»
https://bit.ly/3ad1Zd2
Книжковий інтернет-магазин «Наш Формат» безкоштовно відкрив доступ до електронних книжок. За промокодом homealone ви безкоштовно отримаєте доступ до 10 електронних книжок. Наш Формат – від «Чорного лебедя» Насіма Талеба до «Витонченого мистецтва забивати на все» Марка Менсона.

Обрати книжки можна тут — http://bit.ly/2vzhKMC
Промокод діятиме до 3 квітня.


Офіційний веб-портал Національного репозитарію академічних текстів (НРАТ)http://nrat.ukrintei.ua

Електронний архів стане у нагоді науковцям, освітянам, студентам, головним розпорядникам бюджетних коштів, грантодавцям, інноваторам, видавцям.
Спробуйте знайти корисну для себе інформацію у ключових рубриках порталу, а також протестувати пошукову систему НРАТ.


Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
https://bit.ly/2QsX7J7

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius пропонують до вашої уваги спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

На платформі Prometheus курс доступний з 18 березня.
Відеоматеріали курсу також будуть опубліковані на YouTube каналі INgenius з 23 березня.
120 безкоштовних онлайн-курсів від українських навчальних платформ: Prometheus, Edera, ВУМonline, Wisecow
https://life.pravda.com.ua/society/2019/08/5/237759/

Різноманітні онлайн-курси від українських навчальних платформ.