Scientific Library of NUS named after. adm. Макарова запрошує користувачів долучитися до Глобального тижня медіа- та інформаційної грамотності «Медіа- та інформаційна грамотність у цифровому просторі, колективний глобальний порядок денний», який буде проходити 24–31 жовтня 2023 year.

Запрошуємо вас взяти участь у заходах, які пропонує Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України "Filter" :

  • 25 жовтня долучайтесь до щорічного національного тесту з медіаграмотності на платформі «Typeform» о 10:00, 13:00, 17:00 and 21:00. Покликання на тест буде опубліковано напередодні на офіційній сторінці проєкту в мережі Фейсбук та на сайті проєкту;
  • розвинути нові медіаосвітні компетентності допоможуть безоплатні відеокурси «Медіаграмотність для освітян», "Media literacy: practical skills", підготовлені разом із платформою онлайн-освіти Prometheus, which are posted on the site Фільтра;
  • пропонуємо всім, хто не зміг підключитися до «Всеукраїнського уроку єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими», подивитися запис цього заходу у будь-який зручний для вас час за link.
  • in addition, на сайті «Фільтра» у розділі «Викладачам та студентам» можна ознайомитися з посібниками з медіаграмотності, methodical materials of the Very Verified online course from IREX, posters and stands.

Також не пропустіть можливість приєднатися до YouTube-ефірів з цікавими медіаекспертами та актуальними темами, які підготували фахівці Академії української преси:

  • 24 October 2023 year Fr. 14.00зустріч зТетяною КОВТУН, кандидаткою філологічних наук, доценткою кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Т. Shevchenko. Subject зустрічі – чому люди досить легко сприймають неправдиву інформацію, в чому секрет привабливості фейків і як з цим боротися
  • Як розпізнати ІПСО, як діяти, щоби не стати учасником масифікації емоцій в інформаційному просторі? Ця тема буде обговорюватися26 October 2023 year Fr. 14.00 Monday - Friday: Алевтиною ДЕМУЦЬКОЮ, кандидаткою наук із соціальних комунікацій, доценткою кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Т. Shevchenko.
  • News, онлайн-ігри, advertising, телебачення, соцмережі, можуть містити багато шкідливої інформації, яка перенасичує мозок та призводить до інформаційного перенавантаження. Як зробити детокс свого медіараціону та залишитися продуктивним? Про це розповість27 October 2023 year Fr. 14.00 Максим ЗАПОРОЖЧЕНКО,менеджер медіаосвітніх програм АУП, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.

Рекомендуємо скористатися ресурсами репозитарію НБ НУК ім. adm. Makarova https://eir.nuos.edu.ua/home, in which the scientific works of the teaching staff are placed, співробітників та студентів університету з даної тематики.

Тож підвищуйте свою медіаграмотність, learn to critically analyze information, to separate reality from its virtual simulation,

Leave a Reply

Your email address will not be published.