Друзі! Наукова бібліотека НУК ім. адм. Макарова – хаб цифрової освіти «Дія.Освіта» – запрошує вас ознайомитися з освітніми серіалами: «Краудфандинг: як зібрати кошти на свій проєкт», «Стартуй стартап» та інш. Ви можете дізнатися про те, як ухвалити рішення про створення власного проєкту, які є різновиди проєктів тощо. Надихнути на створення власного проєкту допоможе добірка книг від Дія.Освіта. Якщо ви бажаєте дізнатися більше – ця інформація від Дія.Освіта для вас! Приємного прочитання!

Нагадуємо, на сайті НБ НУК ім. адм. Макарова у розділі «Інтернет-ресурси» є рубрика «Цифрова грамотність». Основна мета рубрики – розвиток цифрових навичок викладачів, студентів та співробітників університету, поширення практик застосування інноваційних технологій у навчальній, викладацькій, дослідницькій роботі та в повсякденному житті. Рубрика містить корисні посилання на Міністерство та Комітет цифрової трансформації України та його проєкти.

 Усі охочі можуть проходити навчання на платформі в читальних залах Наукової бібліотеки НУК ім. адм. Макарова. Долучайтеся до ком’юніті та розвивайте свої навички. Навчайтеся і вдосконалюйтеся, а бібліотека завжди прийде вам на допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.