До уваги наукової спільноти НУК ім. адм. Макарова та всіх зацікавлених!

Edinburgh University Press приєднується до Research4Life, розширюючи доступ до гуманітарних і соціальних досліджень/

Включення EUP до партнерства Research4Life означає неймовірне розширення ресурсів у сфері гуманітарних і соціальних наук (HSS). Додається всі 60 журналів EUP, які включають літературознавство, лінгвістику, філософію, політику, історію, дослідження кіно та медіа, право та дослідження ісламу та Близького Сходу.

Місія Edinburgh University Press — створити спільноту авторів, редакторів, радників і практиків, які прагнуть публікувати наукові дослідження світового рівня, які посилюють критичну роль гуманітарних і соціальних наук у формуванні нашого мислення та вирішувати глобальні та локальні проблеми. EUP працює з науковцями з різних професій, щоб висловити широкий спектр міжнародних точок зору. EUP прагне взяти участь у Research4Life, щоб розширити існуючу Ініціативу країн, що розвиваються, у видавництві Единбурзького університету та розширити доступ до контенту для студентів і дослідників із країн із низьким рівнем доходу відповідно до зобов’язання щодо справедливості та доступності».

Завдяки Research4Life є можливість донести наукові дослідження світового рівня до широкої аудиторії в 80+ країнах групи A Research4Life. Це партнерство усуне бар’єри, які дозволять студентам і дослідникам отримати доступ до гуманітарних і соціальних досліджень.

Журнали Edinburgh University Press доступні безкоштовно в електронному форматі для країн, класифікованих як «з низьким рівнем доходу» за Класифікацією країн Світового банку. Дослідникам та іншим особам не потрібно реєструватися на цю послугу, оскільки веб-сайт визначить країну, з якої ви підключаєтесь, і автоматично надасть безкоштовний онлайн-доступ через журнали Edinburgh University Press Online ».

Ви користуєтеся Research4Life і бажаєте переглянути назви, які пропонує EUP?? Увійдіть у Research4Life і виберіть «Видавець» у меню «Знайти» вгорі. Крім того, ви можете виконати розширений пошук виклику.

Доступ до контенту платформи Research4Life надається студентам, викладачам та співробітникам НУК ім. адм. Макарова за інституційним логіном та паролем, щоб його отримати, просимо звертатися до Наукової бібліотеки.

Детальніше: https://www.research4life.org/news/aps-partners-with-r4l/, http://surl.li/pzlzk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.