Віртуальну виставку «Вічний поклик моря» співробітники відділу обслуговування користувачів Наукової бібліотеки у Машинобудівному навчально-науковому інституті НУК імені адмірала Макарова підготували до Міжнародного дня моряка. Це відносно молоде свято з’явилося у 2010 році внаслідок підписання відповідної резолюції країнами – членами Міжнародної морської організації, яка є частиною ООН.

Мета – подякувати морякам за їхній вклад у світову економіку, за ризики та особисті витрати. Відомо, що понад 80% світової торгівельної діяльності залежить від налагодженої роботи моряків торгового та вантажного флоту.

У всьому світі понад півтора мільйони людей пов’язали свою професію з морською стихією, серед них – випускники та студенти НУК. Легендарна професія моряка романтична, але важка і небезпечна – кожен вихід з порту може стати для моряків справжньою битвою за своє життя.

Література, з якою знайомить виставка, допоможе отримати необхідні технічні навички, вдосконалити професійні знання, ознайомитися з правовими аспектами діяльності. Знаходиться вона у відділі обслуговування користувачів НБ у МННІ  НУК за адресою: вул. Кузнецька, 5, ауд. 56 (Старий корпус НУК)

Цікавого перегляду та сім футів під кілем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.