Шановні науковці, викладачі та студенти НУК ім. адм. Макарова!
Запрошуємо вас взяти участь у чергових вебінарах українською від Clarivate.
7 квітня
Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути.
Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.
Реєстрація: Оберіть зручний час, перейдіть за посиланням та натисніть на слово Register.
10:15–11:15 https://bit.ly/3KTamwt
16:15–17:15 https://bit.ly/33cT5Op
12 квітня
Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу.
Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як налаштувати роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на ваші питання.
Реєстрація: Оберіть зручний час, перейдіть за посиланням та натисніть на слово Register.
10:15–11:15 https://bit.ly/3qdj2Gb
16:15–17:15 https://bit.ly/3wkoN8P
14 квітня
Тема: Авторські профілі науковця.
Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons/ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
10:15–11:15 https://bit.ly/36fp95Q
26 квітня
Тема: Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ЗВО у GRAS рейтингу.
Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.
10:15–11:15 https://bit.ly/3IsKLJ1
28 квітня
Тема: Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій.
Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science, в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.
10:15–11:15 https://bit.ly/3InqlkE
Розклад вебінарів українською: https://clarivate.ua.
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу (без сертифікатів):
https://clarivate.com/webofsciencegroup/training/.
Сайт компанії Clarivate:https://clarivate.com/.
Почитати:
Про припинення бізнесу Clarivate в росії: https://clarivate.com/ukraine-resources/.
Про можливості платформи: https://www.researchgate.net/publication/320867955_Platforma_Web_of_Science_ta_ii_mozlivosti_dla_prezentacii_j_ocinuvanna_naukovih_rezultativ.
Отримати доступ до Web of Science установі: https://dntb.gov.ua/scientometrics-ua/databases-ua.
Продовжити роумінговий доступ: https://support.clarivate.com/ScientificandAcademicResearch/s/?language=en_US.
Про beamplots https://img06.en25.com/Web/ClarivateAnalytics/%7B02253735-7ee0-4275-8f73-55ed69f837ea%7D_WS622456320_Beamplots_Whitepaper_v4.pdf.