Clarivate продовжує підтримувати українських вчених у ці важкі часи. Сьогодні компанія повідомила про відкриття доступу для пошуку інформації ще у трьох БД: Chinese Science Citation Database, KCI-Korean Journal Database і SciELO Citation Index.
Chinese Science Citation Database℠ (1989-2022)
https://www.webofscience.com/wos/cscd/basic-search
Бібліографічна інформація та дані про цитування статей з провідних журналів з точних, природничих та технічних наук, опублікованих у Китайській Народній Республіці.
Пошук китайською або англійською мовами.
KCI-Korean Journal Database (1981-2022)
https://www.webofscience.com/wos/kjd/basic-search
База даних корейських журналів KCI у Web of Science надає доступ до більш ніж 1,4 млн статей з більш ніж 2500 включених до неї багатопрофільних журналів. Вона знаходиться у виданні Національного дослідницького фонду Кореї та містить бібліографічну інформацію з наукової літератури, опублікованої в Кореї.
Пошук корейською або англійською мовами.
SciELO Citation Index (2002-2022)
https://www.webofscience.com/wos/scielo/basic-search
Доступ до наукової літератури з суспільних, гуманітарних наук та мистецтва, що була опублікована у найкращих журналах відкритого доступу у Латинській Америці, Португалії, Іспанії та Південній Африці.
Пошук іспанською, португальською або англійською мовами.
Нагадуємо, що науковці і здобувачі освіти університету мають можливість налаштувати віддалений доступ до ресурсів БД Web of Science наступним чином:
– якщо у вас вже є аккаунт у Web of Science/InCites, який ви створили з внутрішньої мережі НУК ім. адм. Макарова, то ви можете зайти в систему за наступним посиланням: http://roaming.webofscience.com;
– якщо ви не використовували існуючий обліковий запис віддалено протягом півроку, то термін дії паролю закінчився. Зв’яжіться з представниками Clarivate Analytics за допомогою цієї форми https://clarivate.ru/sales-enquiries, щоб відновити доступ;
– якщо у вас є можливість відвідувати університет, то обов’язково створіть аккаунт для віддаленого доступу – як це зробити, розповідається у відео https://www.youtube.com/watch?v=7bmJeG6tBFQ.
Консультації з питань налаштування віддаленого доступу, користування БД та пошуковими системами, публікаційної активності, визначення наукометричних показників надає Тетяна Корольова, електронна пошта: tetyana.korolova@nuos.edu.ua.