Діючі тестові доступи

Доступ до ресурсів Bentham Science

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів до 31 грудня 2023 р.

Bentham Science https://benthamscience.com/

Доступ до ресурсів ACM Digital Library

Національному університету кораблебудування імені адмірала Макарова надано можливість безкоштовного доступу до ресурсів ACM Digital Library, в рамках проекту доступу до ліцензійних ресурсів Міжнародної фундації eIFL.net. Тривалість підключення до 31.12.2024.

Проектом передбачено також умови публікації статей в журналах відкритого доступу видавництва ACM для учасників проекту.

Доступ до платформи Research4Life

Національному університету кораблебудування імені адмірала Макарова надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life.

Доступ надається до кінця 2023 року через єдиний портал Research4Life або спеціальні портали AGORA або ARDI.

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У межах платформи Research4Life забезпечується доступ для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу.

Також, через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari – колекція, яка об’єднує дослідження в галузі біомедицини та охорони здоров’я;

AGORA – колекція, яка об’єднує дослідження в галузі сільського господарства;

OARE – колекція, в якій представлені інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та ін.

ARDI – колекція, що надає доступ до науково-технічної інформації;

GOALI – колекція, яка об’єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

Щоб розпочати сеанс Research4Life, потрібно перейти на єдиний портал Research4Life або спеціальні портали AGORA або ARDI.

Доступ до контенту платформи надається студентам, викладачам та співробітникам НУК ім. адм. Макарова за інституційним логіном та паролем, щоб його отримати, просимо звертатися на електронну пошту Світлана Ларенкова

svitlana.larenkova@nuos.edu.ua .

Відеоінструкція про реєстрацію від Research4Life за посиланням: https://youtu.be/D86H2RTff1k .

Ліцензійні умови доступу:

матеріали можна завантажувати та друкувати в розмірі не більше 15% вмісту журналу чи книг;

не дозволяється завантажувати та друкувати повні випуски журналів або книг;

не дозволяється робити загальнодоступним завантажений матеріал;

не дозволяється робити загальнодоступним інституційний логін і пароль;

не дозволяється використовувати інституційний логін і пароль за межами України.

Міжнародне видавництво Springer Nature продовжує просувати відкриття та відстоювати важливі проблеми, публікуючи надійні та глибокі дослідження, тому пропонує тріал-доступ до вибраних статей та розділів книг, що мали суттєвий вплив на вирішення глобальних світових тем, які перебувають в центрі уваги наукової спільноти, зокрема клінічна медицина, імунологія, зміни клімату, технологічні інновації. Загалом матеріали охоплюють понад 60 предметних областей.

Доступ до ресурсів надано з січня 2020 р. за IP-адресами в усіх корпусах та філіях університету за посиланням https://bit.ly/36lhHpH .