Web of Science

Web of Science

Згідно з Наказом МОН України № 1286 від 19.09.2017 два виші м. Миколаєва включено до списку вищих навчальних закладів, яким надається доступ до наукометричної системи Web of Science (Wos) за кошти держбюджету:

  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили;
  • Миколаївський національний аграрний університет.

Доступ до БД WoS надається безкоштовно усім науковцям м. Миколаєва. Можна відкрити віддалений доступ до БД. За довідками звертатися до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).

Вчені Національного університету кораблебудування
імені адмірала Макарова в Web of Science

Кількість публікацій вчених Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова в Web of Science – 130 документів.
h-index – 11

Іменний покажчик науковців Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у БД Web of Science (Clarivate Analytics)

Публікації вчених Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, розміщені в журналах та у збірниках матеріалів конференцій, зареєстрованих у БД Web of Science (Clarivate Analytics)

Покажчик журналів та збірників матеріалів конференцій, в яких опубліковані статті вчених Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, зареєстровані у БД Web of Science (Clarivate Analytics)

Довідка

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) – платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. У листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.
Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мала назву Web of Science), яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщених у трьох ключових індексах наукової літератури:
SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів – з 1900 року;
SSCI (Social Science Citation Index ) – 2900, архів – з 1900;
AHCI (Art and Humanities Citation Index) – 1600 видань, архів з 1975.
Деякі видання одночасно представлені у кількох індексах.
У 2015 році WoS(CC) розширена новою мультидисциплінарною колекцією ESCI (Emerging Source Citation Index – індекс видань, що з'являються), в якій на даний момент більше 5500 видань. Процедура відбору триває.
У Web of Science індексуються видання як традиційної бізнес-моделі, так і журнали відкритого доступу.
Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Повний перелік журналів, що індексуються у Web of Science, можна подивитися в Master Journal List на порталі Intellectual Property & Science компанії «Thomson Reuters». Для цього виберіть потрібну Вам базу даних (по Web of Science їх три:Arts & Humanities Citation Index®, Science Citation Index Expanded ™, Social Sciences Citation Index® .Зайшовши в конкретну БД, можна подивитися повний перелік журналів (посилання View Journal list), список всіх перейменованих журналів (View Journal changes), вибрати пошук журналів за категоріями (View subject category), пошук окремого журналу за назвою, частиною назви або ISSN (Search).

Переглянути всі українські журнали в Scopus та Web of Science можна на сайті Open Science in Ukraine

Шановні науковці, звертаємо Вашу увагу! При поданні публікації до журналів, які індексуються у міжнародних наукометричних платформах, місцем роботи автора повинен бути вказаний – Admiral Makarov National University of Shipbuilding (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова).