Новини бібліотеки

Червень – місяць заліків та іспитів. Звернувшись до розділу сайту Наукової бібліотеки «Електронні ресурси» (підрозділ «Віртуальні виставки») ви зможете знайти книгу за фахом. Розділ «Е-каталог» надасть змогу дізнатись чи є необхідна вам книга в Науковій бібліотеці. Навчаємось відмінно разом з Науковою бібліотекою!

Анонс книжково-ілюстративних виставок на червень

30 травня о 12.00 у читальному залі Машинобудівного навчально-наукового інституту (ауд. 56) відбудеться День інформації за темою: “Охорона навколишнього середовища та науково-технічний прогрес”, присвячений Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища. Чекаємо всіх бажаючих!

Дарування книжок – гарна традиція читачів Наукової бібліотеки НУК. У 2017 році в Науковій бібліотеці НУК триває акція "Подаруй бібліотеці книгу!".

24 травня о 12.30 у відділі обслуговування користувачів бібліотеки в ННГІ відбудеться усний журнал «Із глибини віків», присвячений Дню слов’янської писемності і культури. Святкуємо разом з бібліотекою!

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки в Україні припадає на 18 травня. На День вишиванки відбудеться Всеукраїнський студентський конкурс на наймасовіше фото у вишиванках на фоні свого університету.

Колектив бібліотеки Наукової бібліотеки НУК щиро вітає всіх читачів з Днем пам’яті та примирення і святом Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Анонс книжково-ілюстративних виставок на травень

4 травня о 10.30 в читальному залі Головного корпусу (ауд. 645) відбудеться година пам’яті «Україна у Другій світовій війні». Чекаємо на вас!

27 квітня з 9.00 до 14.00 на виставку-продаж книг видавництв ("Іліон", "Олді-плюс" та інших). Пропонуємо переглянути та придбати нові книги з дисциплін, які викладаються в університеті. Експозиція розташована біля аудиторії 549. Чекаємо на Вас!

Сторінки