Діючі тестові доступи

Тестовий доступ до ресурсу HeinOnline

HeinOnline – це правнича база даних, що надає доступ до документів з історії права. Вона містить повнотекстовий доступ до більше ніж 2 000 назв наукових юридичних журналів, а також повного зібрання стенограм засідань Конгресу США,  U.S. Reports від 1754 року, найвідоміші судові засідання від початку XVIII століття, твори класиків права (XVI–XX ст..), збірники договорів США, Ліги Націй, ООН та ін.

Адреса доступу: http://heinonline.org/HOL/Welcome

Контроль доступу: за IP адресами 

Період тесту: 28 березня 2018 р. – 29 червня 2018 р.

За довідками звертатися до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).

Бажаємо Вам успішного і корисного тестування!

Тестовий доступ до повнотекстового архіву видавництва Institute of Physics Publsihing

У НУК імені адмірала Макарова відкрито тестовий доступ до повнотекстового архіву видавництва Institute of Physics Publsihing, завдяки співпраці Асоціації "Інформатіо-Консорціум" та Міжнародної фундації eIFL.net. Доступ діє у рамках зареєстрованих ІP-адрес за посиланням:http://iopscience.iop.org/page/extra

УВАГА! Пошук здійснюється через невелике віконце біля кнопки "SEARCH" або через систему Article lookup (деталі методики роботи з системою пояснюються за допомогою навчальних файлів:http://iopscience.iop.org/page/tutorials ).

Мета тестового доступу:
1. Демонстрація можливостей та інформаційного наповнення портфелю наукових періодичних видань видавництва (архів більше 90 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астронимії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, плазмової фізики, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі).
2. Демонстрація можливостей інтеграції архіву з базою даних SCOPUS або Web of Science.
3. Вивчення можливостей організації тривалого доступу (на 12 місяців) для учасників програм "Інформатіо-Консорціум".

Бажаємо Вам успішного і корисного тестування. Додаткову інформацію можна отримати в Електронному читальному залі НБ НУК (ауд. 547).