БД SCOPUS

БД SCOPUS
Згідно результатів конкурсу МОН України, НУК імені адмірала Макарова включено до списку вищих навчальних закладів, яким надається доступ до наукометричної системи Scopus з 01.11.2017 до 31.10.2018 рр. (наказ МОН № 1286 від 19.09.2017).

Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. База є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань: природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних та гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також, Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

Серед переваг цієї бази даних варто відзначити: зручний і простий інтерфейс, можливість побачити результати за всіма можливими джерелами пошуку. Зокрема, деталізовану картину за назвами журналів, авторами і співавторами, організаціями, роками, типами публікацій тощо.

Доступ до БД Scopus здійснюється за IP-адресами у всіх корпусах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
З питань консультацій та проведення тренінгів щодо ресурсу звертайтеся до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).
Адреса доступу до БД Scopus:  https://www.scopus.com

Вчені НУК імені адмірала Макарова в БД SCOPUS