Згідно до наказу МОН України від 27 лютого 2019 року №269 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних» за кошти держбюджету Національному університету кораблебудування імені адмірала Макарова надано доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science одночасно.
Звертаємо увагу на те, що доступ до баз даних відкрито з 1 червня 2019 року на один рік з можливим подальшим продовженням цього терміну.


БД SCOPUS

Адреса доступу до БД Scopus: https://www.scopus.com

Доступ до БД Scopus здійснюється за IP-адресами у всіх корпусах, а також у Херсонській та Первомайській філіях Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Для отримання віддаленого доступу до БД Scopus (з дому або з іншої установи) потрібно звернутися до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547) або на адресу tetyana.korolova@nuos.edu.ua надіслати адресу Вашої електронної пошти, пароль до доступу, прізвище та ім’я англійською мовою.

З питань консультацій та проведення тренінгів щодо ресурсу звертайтеся до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).

Доступ до міжнародної наукової бази даних Scopus – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

БД WEB OF SCIENCE

Адреса доступу до БД Web of Science: http://webofknowledge.com

Доступ до БД Web of Science здійснюється за IP-адресами у всіх корпусах, а також у Херсонській та Первомайській філіях Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Для отримання віддаленого доступу до БД Web of Science (з дому або з іншої установи) потрібно зайти з локальної мережі НУК і зареєструватися на головній сторінці Web of Science http://webofknowledge.com або скористатися логіном та паролем від свого профіля у ResearcherID.

З питань консультацій та проведення тренінгів щодо ресурсу звертайтеся до Електронного читального залу НБ НУК (ауд. 547).

Доступ до міжнародної наукової бази даних Web of Science – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

Доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва “Центр навчальної літератури”

Шановні користувачі, нагадуємо, що Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова придбано доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва “Центр навчальної літератури” на 2019 рік.

Це майже 1200 книг за різними тематиками: аудит, бухгалтерський, кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки.

Протягом передплаченого періоду (до кінця 2019 р.) усі користувачі мають можливість користуватись новими книгами, які надруковані у 2014–2019 рр. та додані в пакет.

Запрошуємо ознайомитися з новими підручниками видавництва “Центр навчальної літератури”!

Адреса сайту http://www.culonline.com.ua/

Доступ контролюється за зовнішніми IP-адресами.

Логін та пароль можна отримати в Електронному читальному залі НБ НУК (ауд. 547)

Списки