Нещодавно до Наукової бібліотеки університету завітали незвичайні гості – учні 4 класів Миколаївського ліцею № 34. Оскільки в університеті вони були вперше, то їм була запропонована пізнавально-ознайомча розповідь-презентація про НУК імені адмірала Макарова – один із провідних університетів Миколаєва.

Бібліотека – це завжди неосяжний світ інформації, спілкування з книгою, яка збагачує життя робить його більш цікавим і наповненим. Яскравий книжковий світ здатен не лише навчати, а й дивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. Cаме цей акцент було зроблено при проведені презентації видань книжково-ілюстративної виставки «Кольоровий світ дитинства», яка познайомила учнів із цікавими виданнями для дітей: енциклопедіями з різних галузей знань, пізнавальною, пригодницькою та художньою літературою.

Родзинкою зустрічі стала вікторина «Світ книги». Учні із  зацікавленістю відповідали на її запитання, показали себе справжніми знавцями і любителями читання. Вони із задоволенням ділилися враженнями про свої улюблені книги.

Також гості Наукової бібліотеки були запрошені на екскурсію до Арт-центру «Арго» на виставку «Від учня до майстра», де експонуються творчі роботи студентів муніціпального академічного коледжу. Цікаву екскурсію експозицією провела директорка коледжу Людмила Булатова. Відвідування Арт-центру викликало неабияке захоплення у школярів.

Завершилась пізнавально-ознайомча екскурсія цікавими відгуками від ліцеїстів про університет та його бібліотеку, щирою подякою за захоплюючу та корисну інформацію. Сподіваємось, що в майбутньому вони стануть студентами НУК імені адмірала Макарова.

Фотозвіт: https://1drv.ms/a/c/eb53982cbbf80785/EqT_HCmPyztDnkuc8B3ffdABGlnp6AxEoLbR-aclL10ZqA?e=DijBY8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.